Wist u dat er een nieuwe school gebouwd wordt in de nieuwbouwwijk Molensloot? Deze nieuwe school krijgt een prachtig gebouw midden in een groene omgeving. Die groene, natuurlijke omgeving zal worden doorgetrokken tot op het schoolplein en zelfs tot in de school. Hierdoor zal elk kind zich direct thuis voelen. 

De school wordt gebouwd voor kinderen van 0 tot 12 jaar. Er is een nauwe samenwerking met kinderopvang de Lange Keizer. De kinderopvang heeft in het nieuwe gebouw een eigen vleugel. Doordat school en opvang zo dichtbij elkaar zitten kan er goed samen worden opgetrokken en kunnen we samenwerken vanuit dezelfde visie. Zo is er voor uw kind geen verschil tussen de school en de opvang.

Unieke print

Bij ons gaat uw kind op zoek naar een eigen unieke print. Uw kind verlaat na acht jaar de basisschool met een gevulde rugzak vol met kennis en vaardigheden. Maar ook met zicht op eigen talenten en kwaliteiten.

Kom kennismaken!

Wilt u alvast kennismaken met onze school? Vul onderstaand contactformulier in
of bel 0174 51 43 95 voor een afspraak dan zetten wij de koffie klaar!